Body Like a Carry Out + Coffee Talk


= Návod ke cvičení =

Body Like a Carry Out

Cíl: během 12 minut odcvičit co nejvíce opakování těchto cviků. Časovač je nastaven na dva intervaly 10 vteřin pauza, 50 vteřin cvičení. Celá sada cvičení se opakuje 4x.
Potřeby: sandbag (možno nahradit činkou)

Pike Press / Pike Jump / Jump Up
Forward/Backward Lunge (levá noha)
Forward/Backward Lunge (pravá noha)


***

Pike Press / Pike Jump / Jump Up


Forward / Backward Lunge

 ***

Zuzka: Ahoj všichni, tohle je třetí den výzvy z tohoto týdne, dokázala jsem být tři dny bez cukru, juchůůů, doufám, že nemáte žádné chutě a že vydržíte, že to společně se mnou zvládnete, a po zbytek týdne nebudeme jíst žádné nezdravé věci, ani cukr. A příští týden odstartujeme úplně novou výzvu.
Já si zrovna dopřávám svoji dávku kafe před tréninkem, pak vám ukážu, co budeme dnes cvičit, a předtím, než se do toho pustíme, tak bych si u kafe s vámi chtěla zase chvíli pohovořit. 
Dnes to bude o prsou. Protože někteří z vás jste mi psali, že přemýšlíte o modelaci prsou, jistě víte, že já jsem si prsa nechala udělat a vy byste rádi znali můj názor. 
V první řadě bych vám chtěla říct, že je to velmi velmi bolestivá zkušenost, onen čas hojení bude opravdu bolestivý. Takže, buďte na tohle připraveni. 
Za druhé, nemohla jsem po operaci asi 6 měsíců pořádně cvičit, nabrala jsem váhu, ztratila téměř veškeré vypracované svalstvo, byla jsem absolutně bez kondice, bez síly, a můj jídelníček taky za moc nestál, a pokud chcete být v kondici, tak by měl jídelníček nějak vypadat i během zotavovacího procesu. To je stinná stránka věci.
Kdybyste se mě teď zeptali, zda bych to znovu podnikla, tak vám to říci nemohu. Některé dny vám řeknu ano, v jiné dny zase ne, protože to bolelo a nedalo se cvičit. Tak, jak teď vypadají se mi líbí, to je plus.
Pokud potřebujete získat sebevědomí skrz modelaci prsou, tak na to zapomeňte. To je přesně to, co jsem si myslela, že se stane. Myslela jsem si, že budu sebejistější. Můžu vám říci, že když jsem se na sebe podívala po operaci do zrcadla, myslela jsem si, jak se všechno změní a ono se to nestalo. Nijak vám to nepomůže. Vůbec. Pro získání sebevědomí a vnitřní sílu byste měli hledat někde jinde. Nesnažte se to najít v zrcadle. 
To vše, co jsem vám chtěla říct, já si dopiji svou kávu, převlíknu se do cvičebního a ukážu vám dnešní workout. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vítejte v BodyRocku

Skořicový toust a sladká jogurtová miska

My Buns Hurt!