Skořicový toust a sladká jogurtová miskaCinnamon Toast & Sweet Yoghurt Bowl

Zuzka: Ahoj všichni, jsem zpět a následující měsíce se budeme zabývat hlavně životosprávou (to ještě Zuzka netušila, že natáčí v rámci BodyRock jedno z posledních videí). Vyvážená strava je velmi důležitá, obzvláště pokud cvičíte mé workouty, musíte jíst správně. Musíte do svého těla dostat správné jídlo. Protože pokud budete jít nezdravé věci po celý den, nemůžete očekávat nejlepší výsledky jen proto, že budete cvičit moje workouty. Moje tréninky jsou skvělé, dostanou vás daleko, ale bez dobrého stravování se nejlepších výsledků nedočkáte, a my chceme, abyste se jich dočkali. 
Dnes mám pro vás skvělý recept. Tohle baštím ke snídani. Příprava je velmi snadná, je to zdravé, chutné, podpoří to vaše cvičení, takže začneme.
Budeme potřebovat 1 kousek celozrnného chleba, 1 vejce, pak tady mám mražené lesní plody, asi tak půl šálku, skořici, sůl, kokosový olej, bílý jogurt, vanilkový extrakt, a poslední věc, kterou tady mám jsou pekanové kousky. To jsou všechny věci, které budeme potřebovat a nyní vám ukážu, jak to dát dohromady. 
V první řadě vezměte chleba a dejte do toustovače. Já udržuji toustový chleba v mrazáku, abych nic nevyhodila, takže pokud nebudete mít toust z mrazáku, nemusíte ho toustovat. 
Další m krokem je vzít vejce, rozbít do talíře a vidličkou zamícháte. Vezměte skořici a trochu do vejce nasypte. Je to asi půl lžičky, a znovu zamícháte. Přidáme špetku soli.
Vezměte toust a namočte jej do téhle vaječně směsi. Chléb by měl to vejce téměř celé nasáknout z obou stran. Nechte ho tam aspoň 30 vteřin. 
Zatímco se toust bude namáčet, zahřejte pánev na plotně a přidáme lžičku kokosového oleje. Nemusíte jej používat, pokud jej nemáte. Ale já mám ráda chuť kokosového oleje, takže si dám. 
Vložíme chleba na pánev s olejem, vylijte i zbytek vejce, které se nevsáklo. Vejce se smaží do zlatova, to přesně chceme, trvá to asi jen minutu. Je to vážně rychlé. 
Takže... takže... ? Takže když máme po obou stranách vejce pěkně opečené, tak je hotovo. Dáme na talíř a protože je to zatím moc horké, připravíme si druhou polovinu snídaně. 
Do misky dáme asi 3 lžíce bílého jogurtu, tedy tolik ho sním já, pak vezmeme mražené lesní ovoce, a vsypeme je do pánve. Je  zmrzlé a cílem je, aby bylo horké. Zatímco se ovoce prohřívá, vezmeme vanilkový extrakt, a opravdu jen trošku dáme do jogurtu. Neumažte se. Smíchejte extrakt s jogurtem. Zkontrolujte ovoce. Když bude ovoce horké, vložíme jej na jogurt. 
Posledním krokem jsou pekanové ořechy, kterými posypeme ovoce s jogurtem. A je hotovo. Můžete to smíchat, mně se to líbí takto. A to je moje snídaně. Čerstvý toust a jogurt s ovocem a pekany. 
Tuhle snídani jsem měla dnes ráno, je to zdravá snídaně, nastartuje to váš den a budete mít energii na to, abyste odcvičili mé workouty. Takže pokud jste správnými Bodyrockery, tak jste plni energii, napumpovaní, protože jíte správné jídlo. Budu se těšit na příště, už mám připravený další recept. Uvidíme se zase příště, čau. 

***

Zuzka: Ráda si ještě dávám na toust med, zapomněla jsem to ve videu zmínit :)Komentáře

 1. tak zítra si dáme k snídani - sice bez pekanů (nemám doma) ale nahradím madlema (ty já stejně nejraději) :D

  OdpovědětVymazat
 2. taky bych dala jiné ořechy :) mandle nebo i lískáče nebo vlašáky, ňami :D

  OdpovědětVymazat
 3. výborný výběr - to je moje top trojka :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jej, to vypada dobre, urcite vyzkousim. Pravidelne uz delam Zuzciny francouzske tousty, ktere jsou uzasne a tohle vypada na podobnou mnamku.

  OdpovědětVymazat
 5. Zkoušela jsem a byly výborné! :))

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vítejte v BodyRocku