Sweat Another Day Workout + Coffee TalkSweat Another Day Workout

Zuzka: Ahoj, mám pro vás už druhý workout pro tento týden z naší série Jamesa Bonda, dnes budu cvičit se sandbagem, což vlastně momentálně spíše ricebag (pozn. není naplněna pískem, ale rýží), protože je plná rýže, musela jsem jít do potravin a koupit osm pytlíků rýže a každý ten pytlík má 1 kilo. Takže dnes budu trénovat s 8 kily rýže.
V dnešním pokecu u kafe jsem vám chtěla říct něco, co vám pomůže a motivuje vás. Chtěla bych se zmínit o pocitu bezprostředně po tréninku. Protože když se mě někdo zeptá, co je nejlepšího na cvičení, řekla bych, že je to právě tento pocit po cvičení. Když máte opravdu náročná trénink a topíte se v potu, možná vám teče i make-up po obličeji, jste vyčerpaní,... vy, co se mnou denně cvičíte, víte o čem mluvím. Tohle je ta věc, na kterou se pokaždé těším. A tenhle pocit ve vás trvá. Když si dáte workout ráno, je ve vás tento pocit po celý zbytek dne. Cítíte se tak nabití. Pokud jste ještě nevyzkoušeli cvičit a věřte, že můžete být sebevíc líní před svým tréninkem, všichni se tak cítíme, i já se tak cítím, než se donutím, ale už mám s tímhle pocitem zkušenost, už jsem si jím prošla a věřte, že tím pádem je pro mne jednodušší se ke cvičení dotlačit. Takže to zkuste a uvidíte, že cvičení je neskutečná závislost. 


Cíl: tenhle workout je kombinací intervalového tréninku a time-challenge. Skládá se pouze ze dvou cviků.

První cvik - Side Lunge Jump
Nastavíme časovač na 8 kol, intervaly 10 vteřin pro pauzu, 20 vteřin pro cvičení - celkem 4 minuty. Při každé pauze se píše počet dosažených opakování.

Druhý cvik - Row & Clean With Sandbag
Měříme stopkami čas 20 opakování

Takto odcvičené cviky jsou 1 kolo. Opakujeme ještě jednou. Celý workout by měl trvat od 10 do 15 minut. ***Komentáře

  1. Ježíš, to byla nakládačka, to mě teda vůbec nenapadlo :D
    19 minut jsem se s tím lopotila :D
    Druhý cvik jsem dělala row s činkama a potom jsem s nima švihla nad hlavu a šla do dřepu:)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vítejte v BodyRocku

Skořicový toust a sladká jogurtová miska

My Buns Hurt!