Vegetariánské mango těstoviny s bílými fazolemiThai Mango And White Bean Pasta

Zuzka: Dnes budeme večeřet těstoviny s thajským mangem a bílými fazolemi. Takže vám ukážu, jak tohle jídlo připravuji.
Použiju celozrnné těstoviny, celý balíček, je to asi 375 gramů. Těstoviny dáme do vody, lehce osolíme a vaříme.
Teď si připravíme omáčku. Budeme potřebovat cherry oválná rajčata, umyjeme a rozpůlíme. Nakrájíme si tak hrníček. Teď oloupeme thajské mango (pozn. prostě mango☺) a také jej nakrájíme na kousky. Jakmile máme připravené rajčata a mango, vezmeme panenský olej (pozn. lepší náhrada olivového) a dáme do pánve lžíci. Přidáme rajčata, mango a smažíme. Oloupeme tři stroužky česneku, nakrájíme na kousky a přidáme do pánve. Další ingrediencí je oregano. Já mám čerstvé, takže si jej umyju, budu potřebovat asi třetinu hrníčku.

Tohle je Cali (Zuzčin pejsek), něco tady cítí. Vždycky když vařím, tak se psi můžou zbláznit. Až na Charlieho, ten spí...

Teď budeme potřebovat balzamikový ocet, asi půl lžíce přidáme do pánve. Přidáme trošku soli, já používám mořskou sůl, věřte nebo ne, ale je velký rozdíl mezi normální a mořskou solí. Mám ráda mořskou.
Zamícháme, po chvíli přidáme poslední ingredienci, což jsou bílé fazole, přidám tak půlku plechovky.
(Zuzka ochutnává): Nechci si spálit jazyk. Mmm, je to dobrý. A teď přidáme trošku parmazánu. Parmazán je docela tučný, ale když ho přidáme jen trošku na chuť, tak nás to nezabije a určitě neztloustneme. I ta troška parmazánu jde cítit. Mmm, je to velmi dobré. No a teď přidáme do směsi těstoviny. Voní to opravdu dobře.

Večeře je připravená, pokud se chcete podělit o vlastní recepty, tak to napište do komentářů a já už mám hlad, takže jdu baštit.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vítejte v BodyRocku

Skořicový toust a sladká jogurtová miska

My Buns Hurt!